کد خبر: ۹۰۸۰
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۶/۴/۲۵

فرماندار سخت گیریهای مربوط به ضمانت ها را بعنوان یکی از مشکلات دریافت تسهیلات یادآور شد

فرماندار سخت گیریهای مربوط به ضمانت ها را بعنوان یکی از مشکلات دریافت تسهیلات یادآور شد

فرماندار رودبار در نشست اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان: با دستگاههای اداری که در راه اشتغال مانع ایجاد کنند شدیدا" برخورد می گردد

به گزارش پایگاه خبری مارلیک نیوز، فرماندار رودبار در نشست اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان: با دستگاههای اداری که در راه اشتغال مانع ایجاد کنند شدیدا" برخورد می گردد.

اسماعیل میرغضنفری با بیان اینکه تمام دستگاههای اداری موظفند فرآیند اشتغالزایی را تسهیل نمایند تأکید کرد: با هر دستگاهی که برای ایجاد اشتغال که از سیاستهای دولت و نظام است مانع ایجاد نماید قویا" و شدیدا" برخورد می گردد.

میرغضنفری با بیان اینکه اشتغال و معیشت که از مطالبات اساسی جامعه و فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی است، یادآور شد: نگاه ویژه رئیس جمهور و دولتمردان به این مهم معطوف گشته است بطوری که تمام تلاش خود را بکار بسته اند تا از تمام ظرفیتهای داخلی و خارجی برای اشتغالزایی و بهبود وضعیت معیشت مردم استفاده کنند.

وی تصریح کرد: وقتی ارکان نظام و متولیان امر اهتمام لازم را برای اشتغالزایی دارند و بنا بر شرایط موجود در شهرستان فرصتهای شغلی تعریف می گردد، پذیرفتنی نیست عده ای در شهرستان موانعی را در این راه ایجاد نمایند.

میرغضنفری با اشاره به شرایط خاص بیکاری شهرستان رودبار که بعد از تعطیلی شرکتهای گروه امیر منصور ایجاد شده است از پیگیری و تلاش مستمر استاندار و نماینده و مسئولان شهرستان برای بازگشایی این شرکتها و نیز احیاء دیگر شرکتهای راکد موجود در رودبار خبر داد.

وی همچنین به پرداخت تسهیلات اشتغالزایی اشاره کرد و گفت: در اعطای این تسهیلات باید نظارت لازم وجود داشته باشد تا هم به واجدین شرایط پرداخت گردد و هم در زمینه های درخواستی هزینه گردد تا در آینده بیکاران بدهکار را شاهد نباشیم.

فرماندار سخت گیریهای مربوط به ضمانت ها را بعنوان یکی از مشکلات دریافت تسهیلات یادآور شد و گفت: در خیلی از مناطق شهرستان خصوصا" بخشای عمارلو و خورگام که ارائه ضمانت سخت و مشکل است باید شرایط را بگونه ای تعریف کرد که مشکلشان حل شود.

وی با اشاره به تفاهم نامه منعقده معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با پست بانک در خصوص تسهیلات ویژه دهستانهای کمتر توسعه یافته گفت: این تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی توسط اداره کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان پرداخت می شود.
میرغضنفری همچنین خاطرنشان کرد: برای پرورش ماهیان سردآبی و گرم آبی و پرورش ماهی در قفس در رودبار شرایط مهیاست و می توان سرمایه گذاری کردارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید